Nabízené služby

 

Výklad z karet

12. října 2012
sample image

Výkladu karet se věnujeme profesionálně již patnáct let. Přestože nám rukama za tu dobu prošlo mnoho druhů tarotů, cikánských i jiných karet, nejlépe se nám vždy pracovalo s mariášovými a Lenormand kartami. Tyto karty s námi souzní. Proto nabízíme výklad právě z těchto dvou typů.

Karty jsou rádci, kterých se dá zeptat téměř na všechno, co Vás trápí a zajímá. Umí najít jádro problému i možnosti jeho řešení. Čím podrobnější otázky jim položíte, tím podrobnější informace obdržíte.

Výklad karet je možný buď osobně nebo přes e-mail.

Osobní výklad

Osobní výklad probíhá v Mladé Boleslavi v příjemném magickém prostředí rodinného domu. Je nutné se předem objednat na mobilu 604 955 999. Klientům se věnujeme s maximálním nasazením každé odpolede a podvečer kromě neděle. Hodina výkladu stojí 1000,- Kč.

Výklad e-mailem

Pokud potřebujete vyložit karty obratem, pošlete nám svůj dotaz e-mailem. Cena za tento výklad je 400,- Kč. Tuto částku uhraďte na účet č. 2500260449/2010. Jako variabilní symbol uveďte datum svého narození. Poté nám pošlete dotaz e-mailem na vykladzkaret.mb@seznam.cz a nezapomeňte připsat variabilní symbol platby (tedy Vaše datum narození). Odpověď s výkladem dostanete do 24 hodin. Pokud by Vám e-mail z nějakých důvodů nepřišel, kontaktujte nás telefonicky nebo sms na mobil 604 955 999.

Psychoterapie

12. října 2012

Psychoterapie je léčebný postup, který umí uzdravit duši, odstranit tělesné, vztahové i další obtíže. Na rozdíl od hlubinné psychoterapie (regrese), se zde používají techniky práce s tělem a jako hlavní léčebný prostředek slovo.

Psychoterapie je vhodná pro lidi, kteří se dostali do složité životní situace a nemají nikoho blízkého, s kým by tuto situaci mohli řešit. Pomáhá najít vnitřní rovnováhu, rozvíjí sebepoznání a odstraňuje psychické, emoční a psychosomatické problémy.

Tuto službu, stejně jako všechny ostatní nabízené služby poskytujeme velice osobně a diskrétně.

Abychom docílili co nejlepšího výsledku, jedno sezení k úplnému odhalení a vyřešení problémů obvykle nestačí. Cena za 60 minutové sezení je 1000,- Kč, za 90 minut 1500,- Kč.

Numerologie

12. října 2012
sample image

Základní numerologický rozbor Vašeho data narození je zahrnut v osobní konzultaci při výkladu karet.

Pokud máte zájem o podrobnější numerologický rozbor Vašeho data narození a jména, abyste se dozvěděli, co máte dáno do vínku a co je možné změnit nebo zlepšit, můžete si u nás objednat numerologický rozbor po e-mailu.

Cena je 600,- Kč. Tuto částku uhraďte na účet č. 2500260449/2010. Jako variabilní symbol uveďte datum svého narození. Poté nám pošlete e-mail, který bude obsahovat Vaše jméno, příjmení (případně i příjmení za svobodna) a celé datum narození na vykladzkaret.mb@seznam.cz. Pokud uvažujete o změně jména či příjmení, připojte do mailu i Vámi zvolenou variantu, podíváme se, zda je pro Vás tato změna vhodná.

Děláme i partnerské rozbory, u nich je cena 1000,- Kč. Dozvíte se, zda se Vaše energie shodují, kde můžou na sebe narazit a co můžete udělat, aby Vaše vztahy s dotyčným dobře fungovaly. Tento rozbor lze použít ve vztahu ke kterékoliv osobě, ať se jedná o partnera, šéfa, společníka atd. Numerologický rozbor je složitá záležitost, proto si na jeho zpracování necháváme týden. Pokud by Vám e-mail z nějakých důvodů nepřišel, kontaktujte nás telefonicky nebo sms na mobil 604 955 999.

Regrese

12. října 2012

Regerse je řízené vzpomínání, kdy se klient pod vedením terapeuta vrací do minulosti, vybavuje si potlačené vzpomínky a tak se vyrovnává s minulými traumaty a negativními zkušenostmi.

Při regresi nedochází k hypnotickým stavům, kdy by Vámi mohl někdo manipulovat. Jedná se pouze o hluboký, jakoby meditativní stav mysli.

Tím, že se zcela uvolníte, dostaví se vzpomínky, které jsou pro Vás v současné chvíli důležité a ze kterých pramení Vaše problémy, strachy, neúspěchy atd. Vzpomínky mohou pocházet jak z tohoto, tak i z minulých životů. Na nás je, abychom situaci vyhodnotily a negativní naprogramování Vaší mysli odbouraly. Nastolení rovnováhy vede k přirozenému vymizení problému. Jedno sezení trvá zhruba 90 minut a stojí 1500,- Kč.